Rytuały ochronne na klątwy i uroki

Rytuały ochronne na klątwy i uroki

źródło:

https://sferaduszy.pl/rytualy-ochronne-na-klatwy-i-uroki-lumira,p233657,c

 

Rytuały ochronne na klątwy i uroki – Lumira

Książka opisuje sekrety rosyjskiej uzdrowicielki Lumiry – Rytuały ochronne na klątwy i uroki. Książkę wydało Studio Astropsychologii.

Lumira

Jest uzdrowicielką i szamanką, pochodzi z Kazachstanu, obecnie mieszka w Niemczech. W swoich działaniach wykorzystuje wiedzę z zakresu medytacji, kinezjologii i terapii reinkarnacyjnych. Jest autorką książek Odkryj w sobie źródło zdrowia i Odmładzanie organizmu.

Uchroń się przed klątwą

Lumira rozpoczyna swoją książkę od opisu medytacji i rytuałów zapewniających ochronę nowonarodzonym dzieciom. Dzięki instrukcjom Lumiry możemy połączyć się z naszym wewnętrznym dzieckiem. Uzdrowicielka pokazuje, jak rozpoznać atak czarnej magii i go zneutralizować. Wśród ataków magicznych wymieniane są: złe spojrzenie, zaklęcia miłosne, życzenie nieszczęścia, klątwa. Lumira opisuje, jak uwolnić się spod ich wpływu.

Obciążające magicznie są również przysięgi i obietnice, dlatego warto wiedzieć, jak się od nich uwolnić. Bardzo poważnym działaniem magicznym jest opętanie, należy wiedzieć, z czego wynika i jak się przed nim ochronić.

Lumira uczy, jak pracować z energią i oczyszczać siebie, swój dom, ogród i najbliższa okolicę.

Fragment książki – Zdejmowanie czarów oraz uzdrawianie

Budda powiedział: Gdy cierpi człowiek mądry, pyta siebie: cóż takiego zrobiłem dotychczas, aby uwolnić się od mego cierpienia? CO jeszcze mogę uczynić, by je przezwyciężyć? Tymczasem nierozsądny człowiek, który cierpi, pyta: Kto mi to zrobił? – Chich Chat Hanh

W celu uwolnienia się od czarnej magii możemy wykorzystać rytuały uzdrawiające, afirmacje oraz oczyszczenie energetyczne. W nowym czasie, po tym, jak nasza ziemia podwyższyła poziom swoich wibracji, pod wieloma względami o wiele łatwiej jest uzyskać uzdrowienie. Nie potrzebujemy już długich sesji Anie wieloletnich terapii.

W nowym czasie piątego wymiaru powinniśmy podążyć w kierunku pra-miłości i zaakceptować świat oraz samych siebie. Dzisiaj o wiele ważniejszym jest, aby skierować uwagę na poczucie jedności z samym sobą oraz samoakceptację, aniżeli trwać w roli swojej ofiary. Powinniśmy skupić się na tym, co już mamy oraz co chcielibyśmy osiągnąć. Trwając w bólu i żalu, potęgujemy w sobie działanie ciemnej magii i otwieramy się tym samym na niższe wibracje oraz przyciągamy niefizyczne istoty, które żywią się naszym poczuciem niższości, a także naszymi lękami.

Dodaj komentarz